Avonden van vergeving

D.V. woensdag 28 november 2018 en 16 januari 2019!

De predikant organiseert samen met de kerkenraad in het winterseizoen 2 avonden van vergeving. Graag nodigen wij u uit voor deze avonden. De eerste avond is op D.V. woensdag 28 november 2018 en de 2 e avond vindt plaats op 16 januari 2019. Beide avonden beginnen om 19.30 uur in de kerk. Noteer dit alvast in uw agenda. Met elkaar de weg van vergeving betreden is een Bijbelse opdracht en belangrijk voor de hele gemeente. Jezus leert het ons en wij willen elkaar dit ook opnieuw leren. Openstaan voor elkaar om te luisteren naar de pijn die wij in het leven meedragen, elkaar aandoen of hebben aangedaan. En dat is niet eenvoudig en dat realiseren wij ons. Elkaar helpen, zusters en broeders bij elkaar te brengen die pijn met zich meedragen van misschien jaren geleden. Samen de weg naar het kruis gaan. De avonden zullen in het teken van vertrouwen staan, van geloof en van herstel. Want zonder vergeving is herstel niet mogelijk. Wilt u de avonden in uw persoonlijke gebeden meenemen? Lid of vriend worden van onze gemeente? – Wilt u meer weten over de achtergronden van de Doopsgezinde Gemeente? D.V. donderdag 6 december en 13 december 2018, in de pastorie. Wilt u lid of vriend worden van onze dynamische en veelkleurige gemeente? Dat kan! Geeft u zich dan op voor de kennismakingsavonden waarin veel wordt verteld over de rijke geschiedenis van de Doopsgezinde Gemeente, de wereldwijde Mennonite Church, onze identiteit, over doop- en belijdenis en andere interessante onderwerpen m.b.t. onze gemeente. De eerste avond is op D.V. donderdag 6 december 2018 en de 2e avond vindt plaats op 13 december 2018. Beide avonden beginnen om 19.30 uur in de pastorie. Noteer dit alvast in uw agenda. Ook ieder ander die ge├»nteresseerd is hier meer over te weten, is van harte welkom.

Geeft u zich op bij onze dominee via predikant@doopsgezindouddorp.nl of 06-33667781.